Про нас

Про Інтернет-магазин lessar.kiev.ua

Інтернет-магазин lessar.kiev.ua офіційно представляє торгову марку LESSAR в Україні. 

Створення торгової марки LESSAR

Вперше назва LESSAR зазвучало в 2003 році. І, власне, впевнено звучить досі. Під цією маркою пропонується кліматичне обладнання європейського класу, що відповідає високим стандартам якості. Об'єкт будь-якого ступеня складності можна оснастити технікою LESSAR і домогтися бажаного результату. Для цієї мети номенклатура марки має побутовими і напівпромисловими кондиціонерами, тепловими насосами, канальної вентиляцією і компактними вентагрегатами, крім того, є цілий арсенал промислового обладнання: від міні-чиллерів до абсорбції холодильних машин, а також лінійка вентиляційного устаткування - від повітряно-опалювального до високоефективних центральних вентагрегатами різного виконання. Досягнення ТМ LESSAR примножені наявністю комплексної інфраструктури інформаційно-технічного супроводу клієнтів. Висококваліфікована служба технічної підтримки, мережа професійних сервісних компаній - партнерів ТМ LESSAR - здійснює технічне обслуговування, гарантійний та післягарантійний ремонт обладнання. Торговим партнерам LESSAR надається рекламно-маркетингова підтримка. Всі разом забезпечує обладнання ТМ LESSAR надійність і стабільну репутацію на ринку.

Виробництво

Для виробництва обладнання ми використовуємо сучасні виробничі майданчики в 8 країнах світу. Основні виробничі майданчики знаходяться в Європі: Німеччина, Італія, Швеція, Литва і Польща. Заводи в Азіатському регіоні розташовані в Південній Кореї та Китаї. Принципи виробництва обладнання LESSAR припускають застосування найпередовіших технологій кліматичної галузі, використання комплектуючих від світових технологічних лідерів, тотальний контроль якості збірки і багаторазові тестові випробування систем з метою їх адаптації під конкретні кліматичні ринки

Стратегія

Ми втілюємо в життя стратегію комплексного підходу у виробництві кліматичної техніки і на сьогоднішній день пропонує максимально широкий спектр обладнання для систем кондиціонування, вентиляції та холодопостачання. Товарна номенклатура побудована таким чином, що у торгового партнера LESSAR є можливість отримати весь необхідний спектр кліматичної техніки.

Серії кондиціонерів Lessar

Кондиціонери LESSAR розроблені з використанням передових технологій. Висока якість і надійність нашого обладнання неодноразово підтверджувалися результатами лабораторних досліджень, а також багаторічним досвідом успішної експлуатації.

Серия HOME & BUSINESS

HOME & BUSINESS - серія обладнання для забезпечення комфортного мікроклімату в житлових і комерційних приміщеннях відносно невеликій площі. У цю групу устаткування входять побутові та напівпромислові спліт-системи, мультиспліт-системи, теплові насоси, мультизональні системи кондиціонування і аксесуари.

Концептуальні засади LESSAR Home & Business - інноваційні технології та сучасний дизайн - припускають не тільки вирішення завдання створення комфортних кліматичних умов для життя і роботи людини, а й гармонійне поєднання внутрішніх блоків з інтер'єром будь-якого приміщення.

Серия PROF

Нові технології, що застосовуються в обладнанні LESSAR серії PROF, дозволяють використовувати його не тільки на промислових об'єктах зі стандартною схемою кондиціонування, але і на об'єктах, де необхідні рекуперація енергії, використання природного охолодження (free cooling), а також можливість цілорічної безперебійної роботи з точним підтриманням параметрів повітряного середовища (прецизионное кондиціонування).

Аксессуары

Торгова марка LESSAR пропонує широкий діапазон аксесуарів для комплектації канальних, компактних і центральних вентиляційних агрегатів. Оригінальна додаткове обладнання та фірмові аксесуари дозволяють розширювати можливості систем вентиляції і збільшувати термін служби обладнання.